O Firmie

O Firmie

Przedsiębiorstwo ELASTA to rodzinna firma, która swoją historią sięga 1987 roku. Od tego czasu firma rozwijała swój potencjał, by dopasować się do aktualnych standardów rynkowych. W dynamicznie rozwijającej się branży produkcji gumy oraz artykułów gumowych dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszej oferty, ale też o relacje z naszymi Kontrahentami.

Wyprodukujemy dla Państwa między innymi wygodne maty na taras, przyjazne podłoże na place zabaw, wygłuszenia i kulochwyty na strzelnice, obciążenia do siłowni.

Specjalizujemy się w produkcji płyt gumowych z regranulatu EPDM i SBR. Produkujemy także obciążenia kompozytowe do hantli z gumy zwulkanizowanej lub regranulatu.

Wyroby gumowe wytwarzamy z surowców pochodzących od sprawdzonych dostawców, gwarantując tym samym każdorazowo wysoką jakość naszego asortymentu.

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel każdej firmy.

Peter Drucker